Το στιγμιότυπο της χρονιάς: Τρελός πανηγυρισμός για γκολ που δεν είχε μπει (Video)

17 Δεκεμβρίου 2017 · Ώρα δημοσίευσης: 12:00 πμ · Τελευταία τροποποίηση: 1:19 πμ

Το στιγμιότυπο της χρονιάς έλαβε χώρα στο ματς ανάμεσα στη Νάουσα και Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων Ημαθίας για την 13η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής. Το παιχνίδι ήταν στις καθυστερήσεις, η Νάουσα νικούσε με 1-0 και ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων είχε ανέβει στην περιοχή της Νάουσας μήπως και σκοράρει. Τότε, ο παίκτης της Νάουσας, Ντινόπουλος επωφελήθηκε από τον τρόπο που εξελίχθηκε η φάση, έγινε κάτοχος της μπάλας, πλάσαρε από μακρινή απόσταση προ κενής εστίας και άρχισε να πανηγυρίζει με άλλους δύο συμπαίκτες του. Έβγαλε τη φανέλα, βγήκε εκτός αγωνιστικού χώρου και άρχισε να πανηγυρίζει έξαλλα μόνο που υπήρχε μια μικρή λεπτομέρεια: δεν είχε μπει γκολ! Η μπάλα κόλλησε στη λάσπη πριν περάσει τη γραμμή και ένας αμυντικός των γηπεδούχων έδιωξε τη στιγμή που ο παίκτης της Νάουσας είχε ξεκινήσει να πανηγυρίζει! Το video με το στιγμιότυπο προκαλεί τρελά γέλια: https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=Z9BMPcTnw3I